Jak teď nejrychleji vyřídit dotaz

Poptávka po jízdní kolech neuvěřitelně narostla, takže dostáváme mnohem víc e-mailů než dřív. Jsme rádi, že píšete. Jenže nemáme dobrý pocit z toho, když na odpovědi musíte čekat. Nejrychleji teď odpověď dostanete, když zavoláte prodejci Trek ve vašem okolí, přímo nám na číslo 0228 880 218 nebo se s námi spojíte na chatu.

Mám dotaz ohledně kola, které si chci koupit

Co když prodejce v okolí nebude mít kolo, které se vyberu?

Všichni prodejci Trek vám ho mohou objednat. Čím dřív je o to požádáte, tím dřív ho dostanete.

Jak najdu nejbližší prodejnu?

Cykloobchody se postarají o všechno, co budete v souvislosti s kolem potřebovat. Produkty značek Trek, Bontrager a Electra ale najdete jen v těch nejlepších. S jejich lokalizací vám pomůže vyhledávač prodejen.

Vyhledávač prodejen

Lze u vás kola nakupovat na protiúčet?

Každá prodejna si stanovuje pravidla nákupu na protiúčet podle toho, jak uzná za vhodné. Pokud máte nějaké kolo, které chcete vyměnit za nové, zeptejte se prodejce Trek ve vašem okolí na konkrétní podmínky.

Mám dotaz ohledně kola, které už mám doma

Kde najdu sériové číslo?

Když kolo obrátíte vzhůru nohama, měli byste na spodní straně rámu najít stříbrnou nebo šedou nálepku. Sériová čísla obvykle začínají na W.

Mohu ze sériového čísla vyčíst, které kolo mám?

Jen pokud jste kolo po nákupu zaregistrovali.

Máte prostriedky na opravu laku?

Ponúkame opravné sady pre väčšinu farieb našich bicyklov. Podobné farby sa dajú získať aj v lakovniach áut, prípadne sa dá použiť aj lak na nechty ak sa jedná o malú opravu.

Jsme tu jen a jen pro nás a naše krávy

Pardon, chybička se vloudila… Jsme tady samozřejmě jen a jen pro VÁS. Když se na nás obrátíte, vždycky si vás vezme na starost člověk z masa a kostí. Dokud tedy naše bučící kolegy nenaučíme brát telefony.

Kontaktujte nás

  • Ľutujeme, momentálne nie je možné vašu žiadosť spracovať. Skúste to znova.

Odoslať
Slovakia
You’re looking at the Slovakia Electra Bicycle website. Don’t worry. We’ve all taken a wrong turn before. View your country’s Electra Bicycle website here.